
Поплавцевий перемикач для човна A05-202001
548,28 ₴
- В наявності
- Код: A05-202001
+380 (95) 866-68-81
- +380 (96) 914-47-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поплавцевий перемикач для човна A05-202001 Поплавцевий перемикач A05-202001
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вольтаж | 12V |
| Місткість | 7Ah |
| Напруга | 12 В |
| Розмір | 150х90х65 |
| Стан | Нове |
| Тип вироби | AGM аккумулятор |
- Ціна: 548,28 ₴


