
Автоматичний діафрагмовий насос для човнів яхт катерів RL-2202A 4 л/м тиску 80 PSI
1 033,30 ₴
- В наявності
- Код: RL-2202A
+380 (95) 866-68-81
- +380 (96) 914-47-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоматичний діафрагмовий насос для човнів яхт катерів RL-2202A 4 л/м тиску 80 PSI Автоматичний діафрагмовий насос для човнів яхт катерів RL-2202A 4 л/м тиску 80 PSI
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вольтаж | 12V |
| Місткість | 7Ah |
| Напруга | 12 В |
| Розмір | 150х90х65 |
| Тип вироби | AGM аккумулятор |
- Ціна: 1 033,30 ₴

