
Човникова трюмна помпа SFBP1-G1100-01 для відкачування води з човна катера від SEAFLO
731,18 ₴
- В наявності
- Код: SFBP1-G1100-01
+380 (95) 866-68-81
- +380 (96) 914-47-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Помпа трюмна човнова для відкачування води з човна катера SFBP1-G1100-01 SEAFLO
Помпа трюмна човнова для відкачування води з човна катера SFBP1-G1100-01 SEAFLO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага (кг) | 0.38 |
| Довжина дротів живлення | 1 м |
| Продуктивність л/хв | 83 |
| Макс. температура води | 43 °C |
| Висота підіймання води | 3 м |
| Номінальний струм | 5 A |
| Діаметр випускного патрубка | 28 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 731,18 ₴


