
Підводна камера Fisher CR110-9L з записуванням з LED, що вимикаються
7 160,79 ₴
- Немає в наявності
- Код: CR110-9L camera 15
+380 (95) 866-68-81
- +380 (96) 914-47-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Тип товару | камера |
| Бренд | Fisher |
| Під'єднання камери | дротове |
| Тип дисплея | TFT, кольоровий |
| Діагональ дисплея (дюйми) | 9 |
| Роздільна здатність дисплея (пікселів) | 800х480 |
| Фокусна відстань (мм) | 4 |
| Передавання даних | на екран |
| Кут огляду камери (градуси) | 120 |
| Джерело живлення | Li-ion акумулятор 12 V |
| Тривалість роботи на повному заряді (год) | 5-7 |
| Ємність вбудованого акумулятора (мА·год) | 4500 |
| Підсвітка | інфрачервона |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Кріплення на вудку | да |
| Можливість вимкнення дисплея | да |
| Робоча температура (°C) | від -20 до +60 |
| Рівень водонепроникності | IP67 |
| Наявність російського інтерфейсу | да |
| Усилие на разрыв (кг) | 15 |
| Зарядний пристрій | 100-240 V / 12.6 V |
| Довжина дроту (м) | 15 |
| Вага (кг) | 2 |
| Гарантия (мес) | 12 |
Комплектація
- Монітор — 1 шт.
- Камера з котушкою кабелю — 1 шт.
- Акумулятор — 1 шт.
- Зарядний пристрій від мережі 220 V — 1 шт.
- Поплавець — 1 шт.
- Знімний козирок — 1 шт.
- Набір кріплень і аксесуарів для камери — 1 шт.
- Кейс — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
- Картонне паковання — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1~2 кг |
| Довжина дроту | 15 м |
| Тип вироби | підводна камера |
- Ціна: 7 160,79 ₴

