
SUP доска Aqua-Marina Hyper — Touring iSUP 3.5 m / 15 cm БЕЗ ВЕСЛА sup board
19 433,96 ₴
- Немає в наявності
- Код: BT-19HY01
+380 (95) 866-68-81
- +380 (96) 914-47-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SUP дошка надувна Aqua-Marina Hyper — Touring iSUP 3.5 m / 15 cm БЕЗ ВЕСЛА sup board SUP надувна Aqua-Marina Hyper — Touring iSUP 3.5 m / 15 cm БЕЗ ВЕСЛА sup board Дошка SUP Aqua-Marina Hyper — Touring iSUP, 3.5m/15cm
Головна характеристика нової моделі — абсолютна безпека райдера. Попри граціозний зовнішній вигляд і невелику вагу, sup борд містить додаткову внутрішню камеру. Навіть у разі проколювання або розриву зовнішнього міцного шару внутрішня камера не дасть борду потонути.
Завдяки своїй обтічній формі та вузькому носу дошка для серфінгу Hyper впевнено та швидко розсікає водну гладь. Ця ідеальна для перевезення кемпінгового спорядження, адже в неї відразу два місця для кріплення багажу. Для тих, хто любить маневрувати на легких хвилях, передбачений кікпад.
Основні характеристики:
— розмір (довжина/ширина/товщина): 350х79х15 см;
— вага: 9,8 кг;
— об'єм: 315 л;
— максимальний тиск повітря для зовнішньої камери: 15 psi;
— максимальний тиск повітря для внутрішньої камери: 10 psi;
— максимальне навантаження: до 145 кг;
— кількість шарів: 1;
— вага в упаковці: 14,0 кг;
— розмір паковання: 44х27х91 см;
— комплектація: SUP дошка, страхувальний повідець, насос подвійної дії, рюкзак для перенесення, знімний плавник, комплект для ремонту. SUP дошка надувна Aqua-Marina Hyper — Touring iSUP 3.5 m / 15 cm БЕЗ ВЕСЛА sup board SUP дошка надувна Aqua-Marina Hyper — Touring iSUP 3.5 m / 15 cm БЕЗ ВЕСЛА sup board
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Marina |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип дошки | Для SUP серфінгу |
| Користувацькі характеристики | |
| Max вага гребця | 115 кг |
| Max вантажність | 145 кг |
| Max тиск | 15 PSI |
| Вага дошки | 9.8 кг |
| Вага комплекту | 13.8 кг |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина (см) | 350 см |
| Кількість весців | 1 |
| Об'єм (л) | 315 |
| Товщина (см) | 15 |
| Ширина (см) | 79 см |
- Ціна: 19 433,96 ₴

