
Герморюкзак-гермомішок із ПВХ 60 літрів із посиленою ручкою й поясом KR2 ACTIVE SEASON
900 ₴
- В наявності
- Код: KR2
+380 (95) 866-68-81
- +380 (96) 914-47-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гермомішок Active Season об'ємом 60 літрів із міцної 100% водонепроникної ПВХ тканини. Ця модель виконана як рюкзак на одне плече. Усі ремені перед проклеюванням прошиваються, для збільшення терміну експлуатації. Чудове рішення збереження та захисту ваших речей від води, пилу, бруду та інших неприємних сюрпризів. Які можуть підстережувати вас під час риболовлі, полювання, подорожі, походу тощо. Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Синій |
| Матеріал | ПВХ |
| Об`єм | 60 л |
| Особливості мішка | Водонепроникний |
| Стан | Новий |
| Тип мішка | Гермомешок |
| Щільність тканини ПВХ | 650 г/м2 |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 30 см |
| Ширина | 85 см |
- Ціна: 900 ₴
